OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

Kontaktujte nás: +420 607 170 777 | info@animafortis.cz

REAKCE KLIENTŮ


 

Stal jsem se svědkem jednání ve významné společnosti na českém trhu, kdy jeden ze zaměstnanců, který zastával důležitou funkci, pravil: „Viděl jsem vaše webové stránky a rád bych se vás zeptal, zda všechny reference jsou pravdivé…“  Neskrýval jsem úsměv a s čistým svědomím jsem odvětil: „Ano, všechny reference jsou pravdivé. Veškeré zveřejněné reakce klientů jsou po vzájemné korektuře a s jejich souhlasem zveřejňovány.“  

Tímto bych chtěl poděkovat nejen všem klientům, kteří měli zájem o zveřejnění na těchto stránkách, ale i všem ostatním, jež nacházejí důvěru mne oslovit, navštívili mne nebo jakéhokoliv jiného odborného kouče, s profesionálním, citlivým a lidským přístupem, který si uvědomuje, že každý klient je individuální osobnost.

 


 

Chtěla bych se podělit o své zkušenosti. Dlouho jsem váhala nad tím, zda jít či ne. Poprvé jsem nad tím přemýšlela těsně před rozchodem s přítelem, ale největší krize začala asi 4 měsíce po rozchodu, kdy jsem měla pocit, že nemůžu najít žádného muže, kterého bych si chtěla do svého života pustit, dále má finanční situace nebyla zrovna nejlepší, když jsem najednou musela utáhnout celý nájem sama a z výplaty mi zbyly sotva peníze na jídlo a v práci se začalo vše hromadit takovým způsobem, že jsem chodila domů pod velkým stresem. V noci jsem nemohla spát, protože jsem myslela jen na práci. Cítila jsem se prázdná a nešťastná. Proto jsem se rozhodla najít pomoc a to právě u pana Doubravy, protože mám hodně známých, kteří si sezení chválili a hodně jim pomohla. Opravdu jsem byla velice překvapená, jak vše probíhalo. Výsledky jsem na sobě cítila hned po sezení. Měla jsem pocit, že jsem o hodně lehčí a najednou pro mě problémy nebyly  problémy. Nyní je to asi měsíc, co jsem byla na návštěvě a jsem opravdu šťastná! Práce je víc a víc, ale zvládám jí mnohem lépe. Můj nadřízený mi minulý týden oznámil, že dostanu k výplatě bonus (odměnu) za to, jak v práci sedím každý den přesčas, což se nikdy za mou kariéru nestalo. Všimla jsem si, že jsem mezi kolegyněmi oblíbenější a už k sobě nepřitahuji negativní lidi, jako doposud. Cítím se dobře a užívám si každý den naplno, i když jsou nyní většinou pracovní. Ale věřím a vím, že bude jen lépe! Proto vřele doporučuji lidem, kteří chtějí ve svém životě něco změnit, aby nečekali na zázrak a něco pro to udělali!

Moc děkuji za ochotu, vstřícnost a čas, který mi byl věnován! Bez Vás bych tohle vše nezvládla a dál bych se v životě trápila. 

Monika z Prahy

 


 

Absolvoval jsem několik terapeutických sezení, ale v AnimaFortis jsem cítil, že práce byla jasně zaměřená, důkladná a velice účinná. Během 3 hodin jsme stihli zharmonizovat můj vztah k nejdůležitějším osobám v mém životě a po této  transformaci následovala okamžitá změna v jejich chování vůči mně. Já sám se cítím svobodnější, lehčí a víc v kontaktu sám se sebou.

S vděčností

Tomáš Fodor

 


 

Pavle,

ráda bych Ti chtěla poděkovat, že jsi našel nejbližší termín návštěvy, jelikož jsem už nedokázala dál v sobě nosit všechny starosti a problémy, které se mi postupně střádaly. Netušila jsem, že kořeny sahají až do mého dětství, a že situace, které se běžně dějí i v jiných rodinách, dokážou ovlivnit člověka až do současnosti, přestože je dospělý a soběstačný. 

Důvodem mé reakce na návštěvu je především ta skutečnost, že jsem měla dlouhodobé problémy v zaměstnání. Nedokázala jsem se vyrovnat se ztrátou mé maminky, odloučení od bratra, který se odstěhoval do zahraničí, a mé tělo odmítalo těhotenství, což se postupně začalo podepisovat nejen na mé psychice, ale i na mém partnerovi.

Nyní se v práci netrápím, ale teď to nejdůležitější Pavle: Je mi strašně „zle“! Ale jsem za to vděčná a užívám si to, protože mám všechny příznaky jiného stavu! Moje psychika je vyrovnaná a mé tělo tak reaguje na současnou změnu. Jsem šťastná nejen já, ale i můj partner.

Přeji hodně zdaru v Tvé práci a zdraví Tě

Renata z Prahy 4

 


 

Jako skeptik jsem od návštěvy u Vás čekala něco jako „modernější pojetí voodoo“.

Přiznávám, že Vaše empatie a profesionální přístup mě mile překvapily. Myslím, že jsem na Vás napoprvé navalila docela slušnou sbírku problémů, včetně občasné chuti „ to zabalit“ a snů, které bych nepřála ani nepříteli.

Po návštěvě u Vás jsem si připadala, jako bych složila vagon uhlí - hrozně unavená. Už druhý den jsem si uvědomila, že si z našeho sezení skoro nic nepamatuji……ale po několika dnech zmizely noční můry, začala jsem se cítit klidnější a uvolněná.

Stává se ze mě zase člověk, jakým jsem byla, se smyslem pro srandu, s chutí večer zalézt do postele a hlavně potřebou v tomto pokračovat, ale s Vaší pomocí.

Díky za všechno

Alena Kovářová z Prahy 9

 


 

Dobrý den pane Doubravo,

ráda bych Vám touto cestou poděkovala za Vaši trpělivost, kterou jste měl se mnou, a tímto za tak tížený výsledek. Úspěšné jsem zvládla závěrečnou zkoušku na vysoké škole a získala titul, neboť jsem posledně byla několikrát beznadějně neúspěšná, a tím frustrovaná, na dně sil. Jak jistě víte, rozchod s partnerem v tak důležitém období mi nepřidal.

Přestože jsem ráno cestou do školy zažila tragickou nehodu v metru a otřesena zážitkem jsem myslela, že tak důležitý den nezvládnu, vzpomněla jsem si hned na Vás a naše sezení. Soustředila se na svůj cíl a vše zvládla k potěšení mému, rodičů a mé milující babičky.

Ještě jednou děkuji a všichni Vás srdečně pozdravují.

Jana M z Prahy

 


 

Važený pane,

přestože jsem se s Vámi loučil po ukončení terpie se slzami v očích, rád bych Vám dodatečně sdělil, že to bylo dojetím. Po tolika letech se mi velice ulevilo a nyní jsem vnitřně smířený se ztrátou své maminky, kterou jsem tolik miloval. Až dnes mohu tvrdit, že jsem s jejím odchodem vyrovnaný.

Srdečné díky

Ing. J.K.